سهام تجاری اداری آرتمیس منطقه 22 مسکن آوا

 

مجتمع تجاری اداری آرتمیس بزرگترین مجتمع تجاری اداری شمال

دریاچه زیبا چیتگر در منطقه 22 تهران  با بهترین چشم انداز به بزرگترین دریاچه مصنوعی کشور، توسط اتحادیه تعاونی های مسکن نمونه رسا در حال ساخت است. پروژه آرتمیس در زمینی به مساحت 30388 متر و با زیربنای 365000 مترمربع، تصویر یک کشتی بزرگ و باشکوه را که در ساحل دریاچه چیتگر پهلو گرفته در ذهن تداعی می کند و با توجه به فرصتهای فراوانی که این مجتمع برای سرمایه گذاران و اصناف مختلف جهت سرمایه گذاری و بهره برداری در منطقه 22 بویژه اطراف دریاچه زیبا چیتگر ایجاد مینماید مجتمع تجاری اداری آرتمیس با نام کشتی پول ساز شناخنه و معرفی شده است.

artimis

این طراحی با توجه به همخوانی گویا و دلپذیری که با دریاچه مقابل مجتمع دارد، اثری طولانی مدت در ذهن بیننده داشته و از خاطرش محو نخواهد شد.

آرتمیس دارای پنج قطعه مجزا و شش برج است که هر قطعه دارای سند و پروانه مستقل می باشد. هر برج چهار طبقه تجاری دارد و مابقی طبقات آن اداری هستند. برای هر بلوک نیز هفت طبقه پارکینگ در نظر گرفته شده که مجموعا گنجایش حدود چهار هزار خودرو را دارد.با توجه به قرار داشتن  پروژه  آرتمیس در منطقه ای که قرار است قطب گردشگری تهران باشد، هدف اصلی آن، فراهم کردن امکانی برای "تجارت توام با تفریح" است. بنابراین تمام مولفه ها در خدمت هدف کلی طرح هستند تا نتیجه نهایی منطبق با نیازها و خواست های یک منطقه گردشگری باشد و علاوه بر کارکرد اقتصادی، رفاه، نشاط و سرگرمی را نیز در خود داشته باشد.
پیش فروش سهام تجاری اداری آرتمیس به صورت سهام واگذار می گردد که هر سهم شامل 1متر تجاری و 1 متر اداری از پروژه آرتمیس می باشد که  در زمان خرید به اعضا تعاونی تعلق خواهد گرفت که در بازار به خرید و فروش می رسد. هر شخص با خرید یک سهم از پروژه آرتمیس صاحب جمعاً 1متر تجاری یا اداری از پروژه می گردد که موظف است هزینه ساخت آنرا که بصورت اقساط 2 ماه یکبار دریافت می گردد به پروژه پرداخت نماید. و از تاریخ  خرید سهام تجاری  و یا اداری آرتمیس بصورت 1متری می توانید به دیگران واگذار نمایید.جهت کسب اطلاعات کاملتر در مورد پروژه و استعلام قیمت به روز سهام تجاری یا اداری آرتمیس با مشاورین مسکن اوا در منطقه 22 تماس بگیرید.

 

www.maskanava.com

http://maskanava.blogfa.com

http://maskanava.blogfa.com

علی ابراهیمی 09124025006

مسکن آوا     02144721934

مسکن آوا     02144721984

برچسب ها: امتیاز, پیش فروش, تاریخچه منطقه 22 تهران, مسکن آوا در منطقه 22 , خبر تاسیس منوریل منطقه 22, گالری تصاویر منطقه 22 آوامسکن , سرمایه گذاری در منطقه22, آبشار تهران, دریاچه چیتگر, غرب تهران, شهربازی هزار و یک شهر, مسکن آوا پیش فروش سهام تجاری اداری پروژه با عظمت آرتمیس (کشتی پول ساز)در منطقه 22