پروژه تجاری اداری لکسون

پروژه لکسون متعلق به تعاونی مسکن توسعه ابنیه همت

 download 1

 

 

 

برج تجاری اداری لکسون با امکانات و طراحی خاص، که در نوع خود در ایران بینظیر است، در ساحل شرقی دریاچه و توسط تعاونی توسعه ابنیه همت در حال ساخت است.

برج مجلل لکسون که پیش از این با نام پلاک ثبتی اش (۲۰۵۸) معروف بود، با توجه به موقعیت مکانی ویژه ای که دارد مشرف به دریاچه خلیج فارس و همچنین طراحی و اجرای منحصر به فردش، که توسط تیم باتجربه مهندس فرزاد دلیری انجام می شود و مهم تر از همه خوشنامی تعاونی توسعه ابنیه همت در ساخت باکیفیت و تحویل بموقع پروژه های درجه یک در منطقه ۲۲، یکی از آینده دارترین پروژه های تجاری اداری در حال ساخت فعلی در منطقه ۲۲و حاشیه دریاچه می باشد که در مجموع، تمام ویژگی های فوق سرمایه گذاری در این پروژه را به یکی از فرصت های طلایی سرمایه گذاری ملکی مبدل ساخته است.

برج لکسون در قالب یک برج ۳۰طبقه ساخته می شود که ۸طبقه منفی، ۱طبقه همکف و ۲۱طبقه آن مثبت می باشد. در این برج از طبقه منفی ۱تا ۳تجاری، طبقات ۴و ۵و ۶خدمات هتلینگ و طبقات ۷تا ۲۱اداری می باشد که هم اکنون در مرحله اسکلت بوده و تا طبقه همکف سقف ها نیز اجرا شده است.

واحدهای تجاری از ۳۰تا ۳۰۰متر است که میانگین متراژ ۱۰۰متر می باشد.

واحدهای اداری ا ۸۰تا ۱۶۰متر هستند که شامل واحدهای اداری (Just Office) و واحدهای اداری اقامتی (Home Office) می باشند.

یکی از ویژگی های قابل ذکر در برج لکسون پیش بینی ۳طبقه با خدمات هتلینگ است (طبقات ۶و ۷و ۸) که مربوط به واحدهای اداری، اقامتی می باشد که به همین منظور و با کاربری اداری، اقامتی به فروش می رسد. یعنی شما در واحد اداری خود می توانید امکان پذیرایی درجه یک از میهمانان ویژه و اقامت شبانه روزی در واحد با خدمات کامل را داشته باشید.

قیمت واحدهای اداری حدود ۵.۸تا ۱۵میلیون تومان می باشد که نحوه پرداخت به صورت زیر می باشد؛

۴۰درصد نقد

۵۰درصد اقساط بسته به پیشرفت کار

۵درصد تحویل

۵درصد سند

 از دیگر امکانات برج مجلل لکسون می توان به موارد زیر اشاره کرد ؛

مراکز تجاری، آموزشی و بهداشتی و فرهنگی، سالن آمفی تئاتر، تالار پذیرایی، زمین بازی کودکان، مهدکودک، کتابخانه، سیستم اعلام و اطفاء حریق، آسانسورهای مختلف حمل بار و نفر، دیوارهای مقاوم در برابر زلزله و آتش سوزی، پنجره های UPVC با شیشه های دوجداره با عایق صوتی و حرارتی، سیستم کنترل انرژی EMS، مدیریت هوشمند ساختمان BMS، برق اضطراری، صاعقه گیر، شبکه گازرسانی شهری، شبکه آنتی مرکزی، ماهواره و اینترنت، شوتینگ زباله، دوربین های مداربسته، سرویس های بهداشتی و آشپزخانه با لوازم و تجهیزات درجه یک و مرغوب و دیگر تجهیزات مطابق با استانداردهای روز دنیا، ۱۰۰۰پارکینگ عمومی و اختصاصی در طبقات ۸- الی ۱- که با ۱۲آسانسور و برنامه های تعریف شده مراجعین را به واحدهای خود می رساند و از همه زیباتر فضای سبز باغ معلق در ۷طبقه (طبقات زوج).

موقعیت مکانی:

تهران، منطقه 22، بلوار موج، ساحل شرقی دریاچه

 برای اطلاع از قیمت امتیاز تجاری اداری تعاونی ابنیه همت میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

www.maskanava.com

http://maskanava.blogfa.com

http://avamaskan.blogfa.com

علی ابراهیمی      09124025006

جمشید ابراهیمی  09121901317

مسکن آوا            02144721934

مسکن آوا            02144721984

lexson6

برچسب ها: امتیاز, پیش فروش, تاریخچه منطقه 22 تهران, مسکن آوا در منطقه 22 , خبر تاسیس منوریل منطقه 22, گالری تصاویر منطقه 22 آوامسکن , سرمایه گذاری در منطقه22, آبشار تهران, دریاچه چیتگر, غرب تهران, شهربازی هزار و یک شهر, مسکن آوا در منطقه 22 و چیتگر،امتیاز تعاونی توسعه ابنیه همت