• پروژه خرازی
  • منطقه 22
  • پروژه مینو
  • پروژه شهریار
  • نمای زیبا
  • جلوه دریاچه

اخبار

ثبت پیش فروش آپارتمان در دفاتر اسناد رسمی

ثبت پیش فروش آپارتمان در دفاتر اسناد رسمی

ادامه مطلب

تکمیل تصفیه خانه منطقه 22

تکمیل تصفیه ی خانه شهرک 

ادامه مطلب

تکمیل تصفیه خانه منطقه 22

تکمیل تصفیه ی خانه شهرک 

تصفیه خانه دریاچه شهدای خلیج فارس تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد 
جانشین مجری طرح های ویژه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از اتمام عملیات احداث ساختمان اداری و مرکز کنترل تصفیه خانه دریاچه شهدای خلیج فارس خبر داد. 
به گزارش سرویس شهری ایسنا، مهدی ذوالفقاریان افزود: همزمان با اتمام عملیات احداث ساختمان اداری و مرکز کنترل، سازه مخزن تصفیه خانه دریاچه شهدای خلیج فارس نیز تکمیل شده است. 
وی با اعلام پیشرفت قابل ملاحظه عملیات احداث دیواره های سازه فیلتر و ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه، از اتمام عملیات احداث فونداسیون ساختمان "شیمیایی و آبگیری لجن" تصفیه خانه خبر داد و گفت: بتن ریزی حوضچه ورودی که از اجزای اصلی تصفیه خانه به شمار می آید، رو به اتمام است. 
به گفته جانشین مجری طرح های ویژه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، ساختمان اداری و مرکز کنترل تصفیه خانه دریاچه شهدای خلیج فارس که ظرف هفته جاری آماده بهره برداری می شود، ساختمانی 2 طبقه با 600 متر مربع مساحت است و تا زمان راه اندازی تصفیه خانه دریاچه شهدای خلیج فارس، به منظور تامین فضاهای اداری پروژه مورد استفاده قرار می گیرد. 
به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، با گذشت 3 سال از آبگیری دریاچه شهدای خلیج فارس، ضرورت بهره برداری مطلوب از این پهنه آبی و همچنین استفاده بهینه از منابع آب، احداث یک تصفیه خانه در فاز دوم پروژه را اجتناب ناپذیر ساخته است. درواقع با برخورداری از چنین ظرفیتی می توان در ماه هایی که امکان آبگیری از رودخانه کن فراهم نیست، آب موجود در مخزن دریاچه را با استفاده از ایستگاه پمپاژ و خط انتقال برگشت آب، به تصفیه خانه رساند و برای استفاده مجدد در دریاچه احیا کرد. پیش بینی می شود تصفیه خانه دریاچه شهدای خلیج فارس تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

درباره ما

آدرس
آدرس : همت غرب ، شهرک گلستان ، انتهای بلوار امیر کبیر ، رو به روی مجتمع پارسان پلاک 792 مسکن آوا
تلفن
44721934 ، 44721984 ، 44722279
موبایل
علی ابراهیمی-09124025006
جمشید ابراهیمی-09121901317
ساعت کار
شنبه تا 5 شنبه از ساعت 9:30 الی 21:00
ایمیل
info@maskanava.com
وب سایت
www.maskanava.com

فرم پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی اخبار مرتبط به تغییرات قیمت ها را در تلفن همراه خود دریافت نمایید.